الگوریتم های استخراج

الگوریتم Ethash

الگوریتم ethash

چه چیزی را باید بدانیم

همانطور که از نام الگوریتم Ethash مشخص است این الگوریتم مخصوص اتریوم و ارزهای هم رده آن می باشد که توسط اتریوم نیز ساخته شده است. Ethash یک الگوریتم اثبات کار هش می باشد. این الگوریتم به گونه ای طراحی شده است که در برابر دستگاهای asic مقاوم باشد. لازم به ذکر است که الگوریتم Ethash نسخه تغییر یافته ای از Dagger-Hashimoto می باشد.

 

استخراج Ethash

آن دسته از افرادی که می خواهند با استفاده از CPU های AMD استخراج را شروع نمایند بهترین گزینه برای آنها اتریوم می باشد. دستگاهای که بخواهند با استفاده از Ethash استخراج را شروع نمایند حداقل نیاز به یک Memory Hard دارند.

از نظر سازنده اتریوم ویتالیک بوترین asic ها نوع پیشرفته تری از کامیپوترهای معمولی هستند که فقط قطعات اضافه آنها حذف شده است . او با استفاده از الگوریتم Ethash سعی نموده است که افراد با کامیپوترهای معمولی بتوانند استخراج اتریوم را انجام دهند.

اما با این وجود تا به امروز دستگاهای asic بسیاری جهت استخراج اتریوم و دیگر ارزهایی که از این الگوریتم استفاده می کنند ساخته شده است. که هم اکنون تعداد بسیاری از بلاک های این ارزها توسط این دستگاهای asic ایجاد می شود

 

استفاده می نمایند Ethash برخی از ارزهایی که از

Ethereum – ETH
Ethereum Classic – ETC
Metaverse ETP – ETP
Expanse – EXP
Musicoin – MUSIC
Ellaism – ELLA
Elementrem – ELE
WhaleCoin – WHL (غیر قابل استخراج)
DaxxCoin – DAXX
Bowhead – AHT (غیرقابل استخراج)
Ethereum Fog

هم اکنون می توانید کدهای Ethash را از این لینک دانلود نمایید

قیمت زنده ارزهای دیجیتال بالا

author-avatar

درباره پاریس پی

مدت ها در آرزوی ایجاد محیطی امن و صمیمی برای دوستاران و علاقمندان به تجارت الکترونیک بوده ایم . خوشحالیم که امروز این آرزو پاریس پی می باشد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7  +  3  =