دانستنی ها

تبدیل شدن اتریوم به یک پلت فرم جدید

سرمایه گذاری روی اتریوم

سرمایه داران بزرگ در مورد اتریوم چه می گویند؟

افزایش اخیر قیمت اتریوم ارزش آن را به بیش از یک میلیارد دلار رسانده است و بعد از بیت کوین به عنوان دومین ارز گران در جهان است. در رتبه سوم این فهرست هم می تواند به ارز ریپل اشاره کرد. اتریوم اولین بار توسط یک دانشجوی 19 ساله به نام Vitalik Buterin ایحاد شد . او به بیت کوین علاقمند بود . او یک کم بود در بیت کوین می دید به همین دلیل تصمیم گرفت پلت فرم خود را بسازد .

او اولین بار نسخه تولید شده اتریوم را منتشر کرد . او همیشه سعی میکرد از قدرت بلاکچین استفاده کند.

آنتونی دی ایوریو در یکی از بنیانگذاران اتریوم و یکی از مقام های ارشد ارز دیجیتال در بورس اوراق بهادار تورنتو در مصاحبه ای گفت: مایکروسافت و آی بی ام پروژه های Ethereum را انجام داده اند. برای بسیاری از برنامه نویسان خیلی جالب است که ، چیزی که تازه ایجاد شده است سریعا طرفداران خود را پیدا کند و شکوفا شود

در سال 2015 سرمایه گذارای در شرکت های بیت کوین و بلاکچین سریع بود. دو شرکت سرمایه گذاری پیشرو Boost VC و Blockchain Capital هر دو به دنیال سرمایه گذاری در شرکت های اتریوم بودند.

یکی از مواردی که راه اندازی ان موجب هیجان شد Augur بود . که ساخت یک مدل پیش بینی بر اساس اتریوم بود.

سرمایه گذاران اخیرا به سمت استخرهای استخراج اتریوم میروند مانند شرکت بزرگ BTCS. چارلز آلن، مدیر عامل شرکت BTCS که یکی از استخراج کنندگان بیت کوین است خاطر نشان کرد که اخیرا به علت رشد قیمت اتریوم به عنوان یک بخش ازمایشی در حال ساخت یک معدن اتریوم هستند.

یکی از مهمترین سایتهای تبلیغاتی برای سرمایه گذاری مربوط به Blockchain سایت BnktotheFuture است. که به سرمایه گذاری در شرکت هایی مانند Factom و Bitpay کمک کرده است، اخیرا پول برای سرمایه گذاری اتریوم را فراهم کرده است.

یک میلیارد دلار سرمایه گذاری روی اتریوم به وضوح نشان می دهد که این ارز پتانسیل و مشخصات یک ارز برای به قدرت رسیدن در سرمایه گذاری ها را دارد.

اینده نشان می دهد که سایر شرکت های بازاریابی و کسب و کار این واقعیت را تشخیص داده اند و قابلیت های سرمایه گذاری روی این ارز را می دانند و پتانسیل های ان را ارزیابی می کنند.

رشد و علاقه اتریوم روشن است و بحث بر روی ارزهای دیجیتال دیگر تنها به بیت کوین ختم نمی شود کسانی که با ارزهای دیجیتال کار می کنند باید اطلاعات خود را بروز کنند تا بتوانند اتریوم را بشناسند و قدرت آن را درک کنند.

منبع: thebalance

author-avatar

درباره پاریس پی

مدت ها در آرزوی ایجاد محیطی امن و صمیمی برای دوستاران و علاقمندان به تجارت الکترونیک بوده ایم . خوشحالیم که امروز این آرزو پاریس پی می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2  ×  1  =