ارز دیجیتال

بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال

بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال

خطرات احتمالی در سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال

برخی از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین ، اتریوم ، لایتکوین و تعداد دیگری که در رده های بعد قرار دارند، در بین مردم عادی و سرمایه گذاران در عرصه ی وب دارای محبوبیت ویژه ای برخوردار است. اما سرمایه گذاری روی این ارزهای محبوب هم می تواند دچار خطرات احتمالی باشد. کمترین خطر آن ممنوعیت آن در بیشتر کشورهای دنیا می باشد. که می توانید برای سرمایه گذاران خطرناک باشد.

این خطرات به دلیل این است که ارزهای دیجیتال هنوز هم جوان هستند و عمر آنها تقریبا یک دهه است . ماهیت ارزهای دیجیتال باعث شده است تا در هر دولتی مانند پول نقد پشتیبانی نشود. این محدودیت باعث شده است تا ارزهای دیجیتال با رشد نامنظمی روبه رو شوند. فضای بزرگ ، قوانین نوپا و تائید نشده و ده ها دلیل دیگر موجب میشود معاملات با خطرات مواجه شوند.

اما خطرات احتمالی موجب نمی شود تا شما به هیچ عنوان نتوانید مبلغ قابل توجهی را با آنها انتقال دهید و یا اینکه نتوانید روی آنها سرمایه گذاری نکنید!

روزانه بسیاری از مردم این کار را می کنند. مبلغی را برای خرید یک محصول و یا یک خدمت خاص با ارز دیجیتال به حساب فرد دیگری در کشور دیگری واریز می کنند. و یا مقداری از دارایی خود را به ارز دیجیتال تبدیل می کنند تا به سود برسند. برخی از آنها ممکن است با نوسانات به سود و یا به ضرر برسند.

تمام سرمایه گذاری ها دارای ریسک می باشد. پس ارزهای دیجیتال هم دارای ریسک مربوط به خود هستند که ممکن است موجب سود و یا ضرر سرمایه گذار شود. در تمامی منابع توصیه شده است که قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال حتما اطلاعات خود را کامل نمایید سپس اقدام کنید.

قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال باید چه چیزی هایی را بدانیم؟

همانطور که با سرمایه گذاری در بخش ارزهای دیجیتال ممکن است در یک زمان خاص به سود قابل توجهی برسید خلاف این روند هم وجود دارد و ممکن است در یک زمان دارایی خود را از دست بدهید . دنیای ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری ناپایدار می باشد و همیشه خطرات برای شما وجود دارد و احتمالات حرف اول را می زند.

بگذارید مثالی ساده و قابل فهم بزنیم! زمانی که شما در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنید در واقع عملی مشابه قمار را انجام داده اید. استراتژی های سرمایه گذاری به روش سنتی روی ارزهای دیجیتال جواب نمی دهد. زیرا بازار فوق العاده گسترده تر است. فقط می توانید از خطراتی که در حال وقوع هستند مطلع شوید.

ارزهای دیجیتال استعداد این را دارند که به سرعت فوق العاده ای ارزش خود را از دست بدهند. در بازار ارزهای دیجیتال حباب های زیادی وجود دارد می تواند در یک لحظه قیمت ها با حباب بالا بروند و در یک لحظه حباب های زیادی از بین برود. نتیجه فوق برای افراد سرمایه گذار فوق العاده زیاد قابل حس است.

 

سه عدد از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال

معروف ترین صندوق های سرمایه گذاری ارز دیجیتال

1: Pantera Capital

در حال حاضر Pantera Capital بیش از 700 میلیون دلار در پنج نوع از ارزهای دیجیتال در دو نوع سرمایه گذاری متفاوت مدیریت می کند.

افرادی که می خواهند در این صندوق سرمایه گذاری کنند باید بیش از 10 هزار دلار داشته باشند تا وارد شوند.

این امر باعث می شود که این صندوق برای سرمایه گذاری نهادها و یا سرمایه گذاران پول دار بهتر باشد.

این شرکت از سال 2013 تا کنون بوده است بنابراین یکی از صندوق های قدیمی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می باشد.

شما می بینید که درآمد از این صندوق در تمام نقاط وجود دارد . اما اگر شما پولی بیش بیش از توانایی خود “منظور مقداری که بیش از توانایی شما برای از دست رفتن احتمالی باشد” روی آن می گذارید ممکن است وقت خود را با چک کردن مداوم از دست بدهید!

2: CoinCapital

CoinCapital برای سرمایه گذاری فردی نسیت به Pantera Capital مناسب تر است گرچه آنها هنوز هم به دنبال افرادی با دارایی بیش از 2.1 میلیون دلار هستند! این صندوق سرمایه گذاری به انواع مختلفی از ارزهای دیجیتال و بلاک چین می پردازد. آنها بیش از 40 نوع متفاوت از جمله Ethereum, Litecoin, Bitcoin, Ripple, and Dash می پردازند.

یکی از مواردی که باعث ایجاد CoinCapital می شود این است که توسط یک تیم مدیریتی بازاریابی، فروش و مالی تامین می شود.

 

3: BitcoinsReserve

BitcoinsReserve یک صندوق برای ارزهای دیجیتال می باشد

این صندوق، یک صندوق منحصر بفرد به نام صندوق Arbitrage را اجرا می کند. این صندوق به طور خودکار در سراسر مبادلات ارزهای دیجیتال مختلف به منظور “اصلاح ناکار آمدی بازار” مورد استفاده قرار میگیرد.

این عمل یک استراتژی جالب و کارآمد است چرا که بسیاری از رمزنگاری ها از قیمت های مختلف در مبادلات مختلف پیروی می کنند. با استفاده از این تفاوت های قیمت سیستم Arbitrage به دنبال سود است. BitcoinsReserve صندوق قابل دسترسی برای افراد عادی است. یکی دیگر از قابلیت های این صندوق وب سایت بسیار آسان انها می باشد . هر چه را که لازم داشته باشید می توانید بدون پر کردن فرم های طولانی در عرض چند ثانیه انجام دهید.

هشدار در مورد صندوق های سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال

خطرات سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال

بسیاری از صندوق های ارزی برای سرمایه گذاری شما در دسترس هستند. اما به یاد داشته باشید که وجوه صندوق های سرمایه گذاری به شدت با خطر روبه رو هستند زیرا آنها به دنبال درآمد کوتاه مدت به جای رشد بلند مدت هستند.
هنگامی که شما مبلغی را سرمایه گذاری می کنید ممکن است تحت تاثیر نوسانات شدید قرار گرفته و در نتیجه سریعا پول خود را از دست بدهید

 

اگر تصمیم به سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری رمزنگاری، ارزهای دیجیتال دارید پس مطمئن شوید که آمادگی از دست دادن احتمالی آن را دارید ! زیرا ارزهای دیجیتال علاوه بر پیشرفت هیجانی که دارند ممکن است سقوط سنگین را هم تجربه کند.

 

منبع: thebalance

author-avatar

درباره پاریس پی

مدت ها در آرزوی ایجاد محیطی امن و صمیمی برای دوستاران و علاقمندان به تجارت الکترونیک بوده ایم . خوشحالیم که امروز این آرزو پاریس پی می باشد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ×  8  =  32