بیت کوین

Bitcoin Cash و Bitcoin Gold چیست

بیت کوین کش و بیت کوین گلد چیست

شاید شما هم می خواهید تفاوت بین Bitcoin با Bitcoin Cash و Bitcoin Gold را بدانید. با افزایش قیمت بیت کوین از سال 2017 و 2018 بیت کوین در خبرها جایگاه بی سابقه ای پیدا کرده است. حتی در برنامه محبوب The Big Bang Theory تلوزیونی که افراد استخراج کننده بیت کوین را نشان داد. اما با این همه معرفی بیت کوین بسیاری از افراد هنوز هم نمی دانند که سه نوع بیت کوین وجود دارد. البته چندین فرم مختلف نیز وجود دارد که موضوع اصلی این مقاله سه نوع مهم ان است.

مواردی که به انها اشاره خواهیم کرد عبارتند از: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), and Bitcoin Gold (BCG).

این تقسیم بندی های پولی ممکن است فوق العاده گیج کننده باشند. و این مباحث می تواند زنجیره ای از سوالات را در ذهن کاربران بیت کوین ایجاد نماید. ما امروز در این مقاله بیان خواهیم کرد که چگونه این نوع از بیت کوین با یک دیگر چگونه متصل می شوند و روند کار انها چگونه است.

چرا انواع مختلف بیتکوین وجود دارد؟

انچه باید بدانید این است کهBitcoin اصلی به عنوان یک آزمایش برای اصلاح بانکداری مرکزی بود.

در حالی که اکثر مردم درباره بیت کوین شنیده اند اما باید بدانند انچه رخ می دهد و انچه که باید رخ دهد چیزی بسیار گیج کننده است. در اویل بیت کوین یک سیستم پولی(نظیر) یکپارچه بود. این موضوع به معنای حل بسیاری از مشکلات ادراک شد که پول را به دست مردم میرساند.

 

Bitcoin Gold چرا وجود دارد؟

بیت کوین گلد چیست

ترس از نخبگان و نوابغ برای بدست آوردن کنترل کلی باعث ایجاد بیت کوین گلد شد. شما در حال حاضر می توانید با تجهیزات تخصصی کامپیوتر بیت کوین را استخراج کنید.

برای تولید بیت کوین شما نیاز به چیزی به نام سخت افزار معدن ASIC دارید . این سخت افزار گران است و همچنین مصرف انرژی بالایی دارد . این بدان معناست که استخراج نسخه اصلی بیت کوین بیشتر در دست افراد نخبه (حرفه ای) است. به دلیل هزینه ارزان انرژی در چین استخراج بیت کوین در چین از محبوبیت بالایی برخوردار است.

بیت کوین گولد استخراج را بصورت منظم در دست افراد قرار داده است. در بیت کوین گلد نیازی به سیستم های پیچیده و یا قدرتمند نیست. شما می توانید با کامپیوترهای شخصی خود با استفاده و دسترسی به چیزی به CPU power اجازه دهید استخراج شروع شود . این امر موجب می شود مانند اوایل بیت کوین اصلی هر کس بتواند استخراج کند.

Bitcoin Cash چیست؟

بیت کوین کش چیست

توانایی مقیاس باعث ایجاد Bitcoin Cash شد. بیت کوین کش به منظور رفع برخی از تاخیرات در زمان معاملات بیت کوین ایجاد شده است. در بیت کوین به منظور کاهش تقلب و هرزنامه ها در عملیات های نقل و انتقال وجه در ابتدا چیزی با نام بلوک 1 مگابایتی راه اندازی شد
این امر خیلی خوب بود و جواب داد اما پس از مدتی همین تبدیل به پول شد. همانطور که ارزش ان بیشتر و بیشتر شد به این معنا شد که زمان معامله برای استفاده یا خرید بیت کوین بسیار زیاد شد.

محدودیت 1 مگابایتی بدان معنا است که بیت کوین معاملاتی را که در هر ثانیه می تواند پردازش کند محدود است. به همین دلیل بیت کوین کش با یک زنجیره بلوک به طور قابل توجهی بصورت بزرگتر توسعه داده شد. Bitcoin Cash یک بلوک چینی 8 مگابایتی دارد. در مورد ان کمی فکر کنید مانند یک اتوبوس در بزرگراه بیت کوین. این خلسه پس از ان در لاین سرعت قرار میگیرد که در انجا فقط وسیله های با سرعت بالا در ان تردد می کنند.

این امر موجب می شود تا چندین تراکنش در یک ثانیه بجای یک تراکنش در ثانیه انجام شود. درست مثل یک بزرگ راه می توانید از بزرگ راه بیت کوین ، بیت کوین گلد و یا بیت کوین کش استفاده کنید. انها با هم مرتبط هستند اما یکسان نیستند. شما همچنین می توانید اتومبیل “سرمایه گذاری” خود را در تمام بزرگراه ها داشته باشید.

در حال حاضر این نوع سه از در بسیاری از مبادلات استفاده می شود اما محبوب ترین انها بیت کوین اصلی می باشد

چگونه این سه نوع بیت کوین باهم مرتبط هستند؟

هر سه نوع بیت کوین از همان برنامه ریزی اصلی می ایند شما می توانید یکی ، دو و یا هر سه را داشته باشید. همچنین در بازار انها به دنبال یک دیگر میروند. بنابراین چنانچه قیمت بیت کوین اصلی بالا برود بیت کوین کش و بیت کوین گلد هم به نسبت بالا خواهند رفت. در بازارها بخصوص بازار ارزهای دیجیتال مهم این است تا در مورد هر چیزی تجربه ای ندارید و نمی دانید چیست و چگونه عمل می کند بهتر است سرمایه گذاری نکنید.

منبع: thebalance

author-avatar

درباره پاریس پی

مدت ها در آرزوی ایجاد محیطی امن و صمیمی برای دوستاران و علاقمندان به تجارت الکترونیک بوده ایم . خوشحالیم که امروز این آرزو پاریس پی می باشد.

بازگشت به لیست

یک نظر در “Bitcoin Cash و Bitcoin Gold چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  35  =  42