بیت کوین

آیا با قوانین ارزهای دیجیتال می توان بیت کوین را امن تر کرد؟

تاثیر قوانین ارزهای دیجیتال

تاثیر قوانین مربوط به ارزهای دیجیتال

آیا با قوانین ارزهای دیجیتال می توان بیت کوین را امن تر کرد؟ افزایش قیمت نجومی و همچنین سقوط عظیم ارزش ارزهای دیجیتال در سال 2018 و محبوبیت روز افزون ارزهای دیجیتال در نهایت بسیاری را به این مفهوم رساند که نمی توان در مورد ارزهای دیجیتال پیش بینی درستی داشت.

ارزهای دیجیتال به طور مرکزی توسط هیچ دولتی تنظیم نمی شوند. کنترلی روی آن نیست و هر دولتی روش خاصی برای تنظیم ارزی مثل بیت کوین دارد و هر ارزی با یک روش خاص توسط هر دولتی تنظیم و قوانینی برای آن ایجاد می شود.

بیت کوین در دیگر کشورها

امروزه قوانینی برای ارزهای دیجیتال و هم دسته های آن ایجاد شده است اما این قوانین نوپا هستند و روز به روز به تعداد آن ها اضافه می شود و می توان گفت قوانین مربوط به ارزهای دیجیتال روز به روز در حال کامل شدن هستند.

این قوانین برای اهداف مالیاتی تنظیم و برای پیش بینی ها در مورد نوسانات ارزهای دیجیتال هستند.

هر چند خرید و فروش واقعی ارزهای دیجیتال بر روی تکنولوژی شبکه بلاکچین صورت می گیرد که این نشان دهنده امن بودن معاملات می باشد . اما چون در انتقال و نگه داشتن سرمایه گذاری انسان ها با آن سرو کار دارند تقلب به میان می آید که می تواند موجب از دست رفتن سرمایه ، سرمایه گذاران شود.

مقررات جدید بیت کوین قدرت تغییر بازار ارزهای دیجییتال را دارد. اما اکثر تحلیل گران بر این عقیده هستند که این قوانین در یک بازه زمانی مناسب جواب خواهند داد.

چگونه قوانین بیت کوین بازار را تحت تاثیر قرار می دهد؟

قوانین مربوط به آن در کوتاه مدت می تواند موجب کاهش ارزش ارزهای دیجیتال شود اما این روند در دراز مدت می تواند نتیجه عکسی داشته باشد و انتظار می رود که مقررات در صورتی که به درستی و کامل انجام شود ثباتی را به بازار سرمایه گذاری قرار خواهند داد و در نتیجه ارزش ارزهای دیجیتال بالا می رود و معاملات و سرمایه گذاری امنی برای عموم مردم فراهم کند.

آیا قوانین بیت کوین باعث می شود بازار امن تر شود؟

مقررات بیت کوین بصورت بالقوه برای ایجاد بازار بسیار امن می باشد . اما با این وجود سرمایه گذاران در محدوده خطر هستند . اما چنانچه سرمایه گذاران در این عرصه حمایت شوند بعید است بازار بتواند تحت تاثیر موارد خارجی قرار بگیرد.

به طور کلی قوانین موارد بسیار خوبی هستند که باعث می شود افراد بتوانند با امنیت بیشتری سرمایه گذاری خود را انجام دهند. بازار های امن به معنای اطمینان عمومی است که اغلب بدان معنا است که قیمت ها در طول زمان افزایش پیدا خواهند کرد.

حوزه های Bitcoin و ارزهای دیجیتال که باید تنظیم شوند

در حال حاضر تنظیم کنندگان به نظر می رسد در دو حوضه خاص متمرکز هستند. این گزارشات در حوزه ملیاتی و ارائه سکه های اولیه (ICOs) هستند.

در آمد سرانه از ارزهای دیجیتال در بسیاری از کشورها کمتر از حد معمول گزارش می شوند . طبق آمار 59 درصد مردمی که در ایالات متحده پولشان را در بازارهای ارزهای دیجیتال به گردش درمی آورند میزان گردش و داراییی خود را گزارش نمی کنند.

این بدین معنی است که نگرانی ها در مورد فرار مالیاتی  ” طبق گزارشی که روی حساب 14000 نفر در سایت کوین بیس (یکی از محبوبت ترین سیستم های ارائه دهنده کیف پول ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین)  صورت گرفت.”  بالا میگیرد مانند IRS  که حساسیت خود را بر روی این موضوع نشان داده است .

به این معنا است که IRS به دنبال درآمد افرادی است که معاملات ارزهای دیجیتال را انجام می دهند.

در جایی دیگر ممکن است برای شما نگرانی ایجاد شود! ICOs ممکن است موجب اضطراب شما شود. زمانی برای شما مشکل ایجاد خواهد شد که شما ارزهای دیجیتال جدیدی را به عنوان سرمایه گذاری دریافت می کنید.

و ICOs احساس کند که شما باید آنها را زیر مقررات مربوط به اوراق بهادار قرار دهید. بنظر میرسد که این امر عمدتا در حال حاضر اتفاق می افتد زیرا تنظیم کننده ها در تلاش هستند تا به آن دست پیدا کنند.

 

چه نکاتی را قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال باید بدانید؟

ارزهای دیجیتال می توانند بسیار جذاب باشند این امر یاد آور روزهای اولیه ای است که اینترنت راه اندازی شد زمانی که هر کس آزاد بود به هر نحوی که می خواهد پول خود را در آن خرج کند. با توجه به ماهیت مهم ارزهای دیجیتال مهم است بدانید که سرمایه گذاری روی آن ممکن است شدیدا خطرناک باشد.

ایده خوبی است که بپرسید آیا سرمایه گذاری در بیت کوین یا مشابه آن برای شما خوب است و یا بد؟ اگر اماده هستید که بصورت ناگهانی پول خود را از دست بدید ایده خوبی است .

پتانسیل صعودی بودن ارزش ارزهای دیجیتال وجود دارد اما واقعیت این است که می تواند بنا به جرایم اینترنتی ارزش آن بصورت شدید کاهش یابد.

سرمایه گذاری رو ارزهای دیجیتال بسیار شبیه به غواصی است . اگر شما از ترشح آدرنالین لذت می برید و تحمل زیادی دارید و به بیان بهتر شما ادم ریسک پذیری هستید این بازار برای شما مناسب است. زمانی که در این بازار از کلمه ی به اسم “سرمایه گذاری” استفاده می کنیم گمانه زنی ها زیاد می شود چون نمی توان به درستی از سرمایه گذاری استفاده کرد زیرا شما در شرایطی مثل شرط بندی در گازینو قرار گرفته اید.

چگونه مقررات تغییر قیمت بیت کوین را تحت تاثیر قرار می دهد

تاثیر قوانین بر قیمت بیت کوین

هنگامی که یک ائین نامه جدید تنظیم می شود شاهد کاهش قیمت ها در بیت کوین هستیم اما معمولا بعد از مدت تقریبا کوتاهی قیمت ها به سمت بالا حرکت می کنند.

در پایان یادآوری میکنیم که در مورد ارزهای دیجیتال تقریبا همه چیز خطرناک است. بسیاری از دستگاهای نظارتی می آیند تا از مصرف کنندگان حفاظت کنند اما چندان این امر موفق نبوده است اما در اخر اینکه سرمایه گذاری روی آنها بسیار خطرناک است.

منبع: thebalance

author-avatar

درباره پاریس پی

مدت ها در آرزوی ایجاد محیطی امن و صمیمی برای دوستاران و علاقمندان به تجارت الکترونیک بوده ایم . خوشحالیم که امروز این آرزو پاریس پی می باشد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  59  =  69