استخراج ارز

انتخاب بهترین نرم افزارهای استخراج کننده بیت کوین

بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین

آیا استخراج بیت کوین سود آور است؟

وقتی برای اولین بار بیت کوین در سال 2009 خود را به نمایش گذاشت کمتر کسی فکر میکرد بیت کوین بتواند آنچنان مقاومت نشان دهد و در عرصه بماند. هر روز که از راه اندازی بیت کوین میگذشت مردم نتوانستند علائمی از آن پیدا کنند که نشان دهد بیت کوین در حال کم رنگ شدن است همین امر موجب شد تا به ارزش آن روز به روز اضافه شود.

تا به امروز بیت کوین موجب سود و زیان بسیاری از افراد بوده است اما با این وجود طرفداران این ارز دیجیتال روز به روز در حال افزایش است.

راه های متفاوتی برای بدست آوردن بیت کوین وجود دارد اما محبوب ترین آن معامله “خرید و یا معاوضه یک کالا و یا یک خدمت خاص و دریافت بیت کوین درمقابل آن” با بیت کوین و همچنین استخراج آن می باشد.

درحالی که بسیاری از افراد هر روز در حال سرو کله زدن با معاملات بیت کوین هستند اما در این میان عده ای نیز وجود دارند که بدون سرو صدا در حال استخراج بیت کوین هستند!

ولی قبل از هر چیز باید بدانید که مهم نیست بیت کوین خود را به چه روشی به دست می آورید ، پول نقد کشور خود را با بیت کوین عوض میکنید یا در مقابل محصول و یا خدمتی که انجام می دهید آن را دریافت می کنید . مهم این است که بیت کوین دارای نوسانات شدیدی است و ممکن است موجب از دست رفتن بخش و یا کل دارایی شما شود. این امر در مورد استخراج بیت کوین هم صادق است .

در ادامه قصد داریم به شما برخی از نرم افزارهای استخراج بیت کوین را معرفی کنیم و عمل کرد آنها را به شما بگوییم.

استخراج بیت کوین شامل دو بخش است

بخش های مختلف استخراج بیت کوین

1: بخش سخت افزار | 2: بخش نرم افزار

بخش نرم افزار ماینینگ ابزاری است برای اتصال و کنترل روی سخت افزارهای استخراج کننده شما و همچنین وظیفه ای اتصال دستگاهای شما به یکی از استخر های موجود را دارد.

کیف پول بیت کوین: این جایی است که شما بیت کوین خود را در آن نگهداری می کنید و به راحتی می توانید موجودی خود را کنترل کرده و عملیات هایی مانند انتقال وجه و یا خرید را با آن انجام دهید.

بصورت کلی دو نوع کیف پول وجود دارد اولین مکان هایی هستند که موجودی “کلیدهای حساب” شما را میزبانی می کنند. دومی بصورت کلیدهای خصوصی نزد خود شما نگهداری می شود.

قبل از استخراج بیت کوین شما نیاز به یک کیف پول دارید.بهترین نرم افزارهای بیت کوین

نرم افزارهای استخراج بیت کوین

 

استخراج کننده CGMiner

از نظر خیلی از افراد این نرم افزار یکی از رایجترین برنامه های استخراج کننده بیت کوین می باشد.
این نرم افزار دارای قابلیت گوناگونی می باشد مانند کنترل از راه دور ، پشتیبانی از چند پردازنده گرافیکی ، خود تشخیص بلوک های جدید ، کنترل فن و CPU و موارد دیگری که موجب میشود روی استخراج خود مدیریت بیشتری داشته باشید.

استخراج کننده BTCMiner

این برنامه استخراج کننده بیت کوین بر اساس یک پلتفرم متن باز می باشد.
این برنامه با استفاده از یک رابط USB و پشتیبانی از صفحه های FPGA عمل می کند. که برای برنامه نویسی و ارتباط مورد استفاده قرار می گیرد.

این برنامه ویژگی های خاصی دارد از جمله توانایی انتخاب فرکانس هایی که دارای بالاترین میزان هش های معتبری هستند را دارد. و همچنین به دلیل اینکه متن باز است نیازی به مجوز ندارد.

استخراج کننده EasyMiner

این نرم افزار بر روی سیستم های ویندوز، اندروید و لینوکس قابل نصب و اجرا می باشد. این برنامه دارای یک رابط گرافیکی است که با CGminer کار می کند. این برنامه نظر بسیاری از مردم را جلب کرده است. زیرا دارای اشکال گرافیکی مناسب و جذابی می باشد که می توانید تنظیمات آن را به راحتی انجام دهید.

استخراج کننده MulitMiner

MulitMiner یک استخراج کننده بیت کوین با طرح گرافیکی فوق العاده می باشد. این برنامه برای آنان که تازه کار هستند بسیار مناسب است و به خوبی کار می کند. کنترل پنل بصری ساده از مهمترین ویژگی های آن می باشد.

استخراج کننده Bitminer

Bitminer یکی از قدیمی ترین هاست! این برنامه از سال 2011 راه اندازی شده است و دارای تعداد زیادی کاربر فعال می باشد . طبق آخرین آمار بیش از 450 هزار کاربر فعال این برنامه را متمایز می کند. این برنامه با انواع پردازنده های گرفیکی و CPU سازگار است. که در بعضی مواقع ارزانتر از استخراج کنندگان ASIC می باشد.

از آنجا که این یک نرم افزار انعطاف پذیر است بسیاری از مردم واقعا از آن لذت می برند.

استخراج کننده RPC Miner

این برنامه فقط با سیستم عامل مک سازگار است . این برنامه برای افرادی که به ویندوز علاقه ای ندارند مناسب است.

شروع به استخراج بیت کوین!

انتخاب یک معدن برای استخراج بیت کوین یک تصمیم کاملا شخصی است. مقدار زیادی از آنها وجود دارد. تقریبا به دنبال هر چه باشید پیدا خواهید کرد. استخراج بیت کوین هنوز هم بسیار سودآور است، اما مانند بسیاری از چیزها مانند زمان، منابع و مهارت بسیار خاصی برای یادگیری نیاز دارد.

 

منبع: thebalance

author-avatar

درباره پاریس پی

مدت ها در آرزوی ایجاد محیطی امن و صمیمی برای دوستاران و علاقمندان به تجارت الکترونیک بوده ایم . خوشحالیم که امروز این آرزو پاریس پی می باشد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  1  =  6