پشتیبانی
قیمت ارزهای دیجیتال
دانستنی ها

معامله با اتریوم چگونه است

تفاوت ارزش اتریوم نسبت به بیت کوین در جهان

رشد اتریوم نسبت به بیت کوین چقدر است؟

بسیاری از ارزهای دیجیتال هر روز در سرتاسر بین خریداران و فروشندگان معامله می شود. البته فعلا بیت کوین در بالاترین سطح این معاملات قرار دارد ، میزان معامله با بیت کوین تقریبا بالای ۷۰ درصد می باشد. امروزه علاه بر بیت کوین معامله با اتریوم در بازار بسیار رشد داشته است.

در طول مارس ۲۰۱۵ تا مارس ۲۰۱۶ قیمت بیت کوین یک جهش تقریبا دو برابری داشت البته امروزه بیت کوین نوسانات شدیدی را تحربه کرده است به طوری که در سال ۲۰۱۸ تا ۴۰۰۰ دلار سپس در ۲۰۱۹ به بالای ۸۰۰۰ دلار رسید که یک نوسان شدید حساب می شود. این تغییر قیمت مشخص می کند که بیت کوین نه تنها پادشاه تمام ارزهای دیجیتال می باشد بلکه می توان روی ان هم سرمایه گذاری کرد.

بسیاری از مردم نیز ممکن است با دیدن ارزهای دیگر شگفت زده شوند. طبق ویکی پدیا بیش از ۶۶۹ ارز رمزنگاری شده در بازار برای تجارت و در کل بیش از ۷۴۰ ارز وجود دارد موارد ذکر شده مربوط به امار ۲۴ اوت ۲۰۱۵ می باشد . اما باید بدانیم که فقط ۸ عدد از انها بازار بیش از ۱۰ میلیون دلاری دارند

توجه کنید که تقریبا در هر روز یک ارز ایجاد می شود!

همانطور که اشاره شد بیش از درصد معاملاتی که با ارز دیجیتال می شوند با بیت کوین انجام می شود. بدیهی است که هیچ یک به اندازه بیت کوین قدرتمند نیستند. اما همان طور که گفته شد ۷۰ درصد دست بیت کوین می باشد ۳۰ درصد باقی مانده در یک جهان عدد کمی نیست! امروزه تقریبا ۱۷ درصد بازار ارزهای دیجتال دست اتریوم است . اتریوم پس از راه اندازی در سال ۲۰۱۵ توانست قیمت ۱ دلار را داشته باشد ، بعد از مدت کوتاهی به ۶ دلار رسید در زمان کنونی هم قیمتی بیش از ۲۵۰ دلار دارد.

این اعداد و ارقام برای افراد نا اشنا ممکن است کمی باعث گیجی و تعحب شود

اتریوم در واقع بسیار نزدیک به بیت کوین می باشد این مسئله زمانی قابل مشاهده می باشد که ان را با باقی هم خانواده های این نوع ارزها مقایسه کرد.

یک نوجوان ۱۹ ساله با نام ویتالیک بوترین یکی از سردبیران بیت کوین و عضو فعال جامعه بیت کوین بود .او به توسعه بسیاری از جنبه های جامعه رمزنگاری کمک کرد. همانطور که بیت کوین توسط ساتوشی ارائه شد بوترین شروع به ارائه طرح خود کرد که شامل ابزارهای برنامه نویسی است که اجازه می دهد توسعه دهندگان انچه را می خواهند انجام دهند ابزارهای جدید در این پلتفرم ساخته شد که می توانست انجام مبادلات پول اتر را فراهم کند.

این پلت فرم بزودی می تواند با استفاده از ساختار بلوک چینی خود، در برنامه های کاربردی مانند اجرای قراردادها و موافقت نامه ها قرار گیرد. این تکنولوژی همچنان خود را تا حد امکان باز می کند و اجازه می دهد تا استفاده کنندگان مانند توسعه دهندگان، شرکت ها و حتی دولت ها آن را توسعه دهند و همچنین چشم انداز نشان می دهد که ارزش ان بیشتر می شود.

یکی از جنبه های منحصر به فرد اتریوم وضعیت آن به عنوان یک نهاد غیر انتفاعی می باشد. که به ان اجازه می دهد که خود را به طور رسمی تر مانند بیت کوین نشان دهد. این روش مسیری راه فراهم کرده است که افراد، شرکت ها بتوانند با این تکنولوژی کار کنند.

منبع: thebalance

0 0 votes
امتیاز شما به این صفحه

پاریس پی

مدت ها در آرزوی ایجاد محیطی امن و صمیمی برای دوستاران و علاقمندان به تجارت الکترونیک بوده ایم . خوشحالیم که امروز این آرزو پاریس پی می باشد.

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات کاربران
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x