دانستنی ها

معامله با اتریوم چگونه است

معامله با اتریوم در بازار

رشد اتریوم نسبت به بیت کوین چقدر است؟

بسیاری از ارزهای دیجیتال هر روز در سرتاسر بین خریداران و فروشندگان معامله می شود. البته فعلا بیت کوین در بالاترین سطح این معاملات قرار دارد ، میزان معامله با بیت کوین تقریبا بالای 70 درصد می باشد. امروزه علاه بر بیت کوین معامله با اتریوم در بازار بسیار رشد داشته است.

در طول مارس 2015 تا مارس 2016 قیمت بیت کوین یک جهش تقریبا دو برابری داشت البته امروزه بیت کوین نوسانات شدیدی را تحربه کرده است به طوری که در سال 2018 تا 4000 دلار سپس در 2019 به بالای 8000 دلار رسید که یک نوسان شدید حساب می شود. این تغییر قیمت مشخص می کند که بیت کوین نه تنها پادشاه تمام ارزهای دیجیتال می باشد بلکه می توان روی ان هم سرمایه گذاری کرد.

بسیاری از مردم نیز ممکن است با دیدن ارزهای دیگر شگفت زده شوند. طبق ویکی پدیا بیش از 669 ارز رمزنگاری شده در بازار برای تجارت و در کل بیش از 740 ارز وجود دارد موارد ذکر شده مربوط به امار 24 اوت 2015 می باشد . اما باید بدانیم که فقط 8 عدد از انها بازار بیش از 10 میلیون دلاری دارند

توجه کنید که تقریبا در هر روز یک ارز ایجاد می شود!

همانطور که اشاره شد بیش از درصد معاملاتی که با ارز دیجیتال می شوند با بیت کوین انجام می شود. بدیهی است که هیچ یک به اندازه بیت کوین قدرتمند نیستند. اما همان طور که گفته شد 70 درصد دست بیت کوین می باشد 30 درصد باقی مانده در یک جهان عدد کمی نیست! امروزه تقریبا 17 درصد بازار ارزهای دیجتال دست اتریوم است . اتریوم پس از راه اندازی در سال 2015 توانست قیمت 1 دلار را داشته باشد ، بعد از مدت کوتاهی به 6 دلار رسید در زمان کنونی هم قیمتی بیش از 250 دلار دارد.

این اعداد و ارقام برای افراد نا اشنا ممکن است کمی باعث گیجی و تعحب شود

اتریوم در واقع بسیار نزدیک به بیت کوین می باشد این مسئله زمانی قابل مشاهده می باشد که ان را با باقی هم خانواده های این نوع ارزها مقایسه کرد.

یک نوجوان 19 ساله با نام ویتالیک بوترین یکی از سردبیران بیت کوین و عضو فعال جامعه بیت کوین بود .او به توسعه بسیاری از جنبه های جامعه رمزنگاری کمک کرد. همانطور که بیت کوین توسط ساتوشی ارائه شد بوترین شروع به ارائه طرح خود کرد که شامل ابزارهای برنامه نویسی است که اجازه می دهد توسعه دهندگان انچه را می خواهند انجام دهند ابزارهای جدید در این پلتفرم ساخته شد که می توانست انجام مبادلات پول اتر را فراهم کند.

این پلت فرم بزودی می تواند با استفاده از ساختار بلوک چینی خود، در برنامه های کاربردی مانند اجرای قراردادها و موافقت نامه ها قرار گیرد. این تکنولوژی همچنان خود را تا حد امکان باز می کند و اجازه می دهد تا استفاده کنندگان مانند توسعه دهندگان، شرکت ها و حتی دولت ها آن را توسعه دهند و همچنین چشم انداز نشان می دهد که ارزش ان بیشتر می شود.

یکی از جنبه های منحصر به فرد اتریوم وضعیت آن به عنوان یک نهاد غیر انتفاعی می باشد. که به ان اجازه می دهد که خود را به طور رسمی تر مانند بیت کوین نشان دهد. این روش مسیری راه فراهم کرده است که افراد، شرکت ها بتوانند با این تکنولوژی کار کنند.

منبع: thebalance

author-avatar

درباره پاریس پی

مدت ها در آرزوی ایجاد محیطی امن و صمیمی برای دوستاران و علاقمندان به تجارت الکترونیک بوده ایم . خوشحالیم که امروز این آرزو پاریس پی می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9  ×  1  =