[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=”100%”]

صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت پاریس پی استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

[/box]

1: عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت پاریس پی رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش عضویت مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت پاریس پی می‌باشد.

2: افراد زیر 18 سال تمام اجازه ثبت نام در سایت را ندارند.

3: هر شخص فقط می تواند 1 حساب کاربری در سایت پاریس پی ایجاد نماید، در صورت متوجه شدن سایت می تواند بدون اجازه قبلی یکی از حساب های کاربری را مسدود نماید.

4: کاربران جهت استفاده از سایت باید با اطلاعات حقیقی/حقوقی واقعی خود را در سایت وارد نمایند.

5: در صورتی که کاربر در فضای مجازی و یا حقیقی تبلیغات منفی در باره سایت پاریس پی انجام دهد سایت می تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربر را مسدود نماید.

6: کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، سایت پاریس پی هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

7: چنانچه چند نفر از یک حساب کاربری استفاده نمایند. سایت می تواند آن حساب را مسدود نماید.

8: کاربری که هر یک از محصولات سایت را خریداری می نماید ، نمی تواند آن را با دیگران در فضای مجازی و یا حقیقی به اشتراک بگذارد. در صورت اطلاع سایت کاربر متخلف توسط وکلای مجموعه تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

9: چنانچه کاربری در بخش های مختلف سایت اقدام به توهین به دیگران ، اقوام، مذاهب و… یا سخنان سیاسی نماید حساب کاربری وی مسدود و مشخصات حساب وی در اختیار مراجع قانونی خواهد گرفت.

10: در صورتی که کاربری اقدام به خرید محصولات دانلودی سایت نماید . لینک های دانلود بلافاصله در حساب کاربری وی قرار خواهند گرفت. در صورتی که کاربر دانش کافی در جهت دانلود محصول مورد نداشته باشد. کارشناسان سایت جهت راهنمایی وی افدام خواهند کرد . اما در صورتی که به هر دلیلی کاربر موفق به دانلود نشود ، لینک های دانلود در شبکه های اجتماعی قانونی برای وی ارسال خواهند شد.

11: در صورتی که محصول خریداری شده بصورت فیزیکی باشد ، کاربر موظف می باشد اطلاعات درست و دقیق به سایت اعلام نماید در صورت بروز هر گونه خطا که دلیل آن آدرس اشتباه و قبایل آن باشد سایت هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

12: در صورتی که تراکنش کاربر ناموفق باشد و یا به بیان ساده اگر در هنگام خرید خطایی رخ دهد. مبلغ مورد نظر ظرف مدت حداقل 30 دقیقه و حداکثر 72 به حساب وی برگشت داده خواهد شد.

13: محصولات دانلودی بعد از خرید به هیچ عنوان قابل لغو کردن نخواهند بود. در هنگام خرید دقت نمایید.

14: هر محصولی که از سایت خریداری میشود ویا به هر طریقی از سایت دانلود می شود تنها برای یک نفر (شامل دوره های آموزشی) / یک دستگاه (شامل فریمورها و اپدیت ها) قابل استفاده می باشد . هر گونه استفاده بیش از ۱ مورد غیرقانونی بوده و از لحاظ شرعی حرام است.

15: مواردی که در محصولات آموزش داده می شوند بسیار حساس و در موارد زیادی پیچیده می باشند. کاربر موظف می باشد پس از مشاهده محصولات یکبار روند کلی فایل و یا محصول آموزشی را بصورت تست و بصورت کامل انجام دهد . و چنانچه می خواهد بصورت واقعی موارد آموزشی را اجرا نماید : موظف می باشد با مبلغ خیلی کم و حداکثر 2 دلار این کار را انجام دهد تا از صحت آن مطلع شود. چنانچه کاربری به این امر توجه ننماید و ضرر مالی متحمل شود سایت به هیچ عنوان مسئولیتی را نمی پذیرد.

16: قوانین مربوط به سایت که در این صفحه قرار داده شده است می تواند بدون اطلاع کاربر تغییر کند ، کاربر موظف می باشد قبل از استفاده از محتویات و محصولات قوانین را مطالعه نماید و در صورتی که با آنها موافق نباشد از خدمات سایت استفاده ننماید.