استخراج ارز

7 ابزار برتر استخراج بیت کوین

بهترین روش های استخراج بیت کوین

استخراج ارز دیجیتال

اگر شما خود را با پیشرفت تکنولوژی مدام بروز می کنید حتما نام بیت کوین را شنیده اید. بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده در جهان است . که جهان را با طوفان خود دربر گرفته است. با قیمتی بالا و غیر متمرکز بنظر می رسد که این ارز امده است که بماند.

ما چگونه می توانیم بیت کوین دریافت کنیم؟ شما می توانید ان را خریداری کرده و یا می توانید وارد یک معدن شوید و ان را استخراج کنید! هرچه کشف کردید برای خودتان است! البته استخراج به این سادگی نیست نیاز به یکسری زیر ساخت ها دارد که شامل سخت افزارهای اختصاصی به عنوان مثال ASICs, FPGAs که از قدرت پردازش و همچنین برنامه های کاربردی قویی برخوردار هستند.

پس اگر می خواهید شماهم وارد یک معدن شوید و کسب درآمد کنید بهتر است این صفحه را تاپان مطالعه کنید زیرا 7 روش که در سال 2019 از محبوبیت بالایی برخوردار شده اند را برای شما اماده کرده ایم.

01 بهترین استخراج کننده بیت کوین در کل: CGMiner

معرفی استخراج بیت کوین cgminerCGMiner تا کنون در اطراف ما در حال فعالیت بوده است! و همچنان قوی است و کار می کند.
با داشتن تعداد زیادی از ویژگی ها و پشتیبانی عالی می توان این نرم افزار را جز بهترین های استخراج بیت کوین دانست.

این برنامه با زبان برنامه نویسی c نویشته شده است این ماینینگ بیت کوین بر روی ویندوز، مک ، لینوکس و همچنین سیستم عامل های دیگری قابل پردازش است. این برنامه با سخت افزارهای FPGA و ASIC  سازگار است و با استفاده از یک خط فرمان که به شما کنترل کامل بر کنترل فن ، قابلیت های رابط کاربری از راه دور را می دهد.

این برنامه یک برنامه با قابلیت زمانبندی شبکه مقیاس پذیر است. که می تواند سرعت هش از هر اندازه ای را بدون تاخیر در شبکه را اندازه گیری کند

CGMiner از ارسال کاربر به بلوک های قدیمی جلوگیری می کند و از چندین استخر پشتیبانی می کند و همچنین با مکانیزم هوشمند وارد استخرهای شکست خورده نمی شود.

یک منو برای مدیریت تنظیمات وجود دارد . CGMiner می تواند بلوک های جدید را شناسایی کند . چنانچه در زمان استخراج شبکه قطع شود پس از وصل مجدد فعالیت شما ذخیره می شود. یک منو برای مدیریت تنظیمات وجود دارد . … می تواند بلوک های جدید را شناسایی کند . چنانچه در زمان استخراج شبکه قطع شود پس از وصل مجدد فعالیت شما ذخیره می شود. از Hexfury و BlackArrowبه Cointerra و Minion و طیف گسترده ای از سخت افزارهای معدن ASIC پشتیبانی می کند.

02 بهترین برای سهولت استفاده: MultiMiner

معرفی سایت استخراج بیت کوین MultiMiner

اگر شما تازه کار هستید و به طور کلی با مفهوم ارزهای دیجیتال و استخراج بیت کوین اشنایی ندارید ممکن است این کار کمی برای شما دلهره اور باشد. نمی توان انکار کرد که بسیاری از استخراج کننده ها فقط با خط فرمان خدمات می دهند. که این همیشه به کاربران نه تنها کمک نمی کند بلکه موجب ناتوانی انها می شود. اما یک راه حل برای شما وجود دارد نام این راه حل MultiMiner است.

شایده ساده ترین نرم افزار استخراج MultiMiner نرم افزار دسکتاپ است که پر از ویژگی های گوناگون است که برای ویندوز ، مک و لینوکس در دسترس می باشد. MultiMiner به شما این امکان را می دهد تا بدون هیچ گونه تلاش و تجهیزات اختصاصی ASICs, FPGAs برای استخراح ، استخراج خود را از عرض های مختلف تغییر دهید.

پروژه متن باز MultiMiner با بسیاری از دستگاهای استخراج کننده سازگار است. مانند Block Erupter, BFL/Bitforce و HashBuster Micro.

03 بهترین برای سفارشی سازی: BFGMiner

معرفی برنامه استخراج بیت کوین BFGMinerاگر چیزی برای سرهم کردن دارید و به دنبال یک نرم افزار استخراج کننده هستید تا تنظیمات خود را روی ان اعمال کنید به دنبال چیزی فراتر از BFGMiner نگردید. این برنامه با زبان c نوشته شده است و یک مینیاتور مدولار FPGA/ASIC می باشد. که دارای تنظیمات پویایی است که می تواند نظارت و قابلیت های از راه دور را برای کاربر فراهم کند

BFGMiner با ویژگی هایی ساخته شده است که stratum و getwork پروکسی سرور را کد بندی می کند و این کد گذاری طوری است که از باقی موضوعات جداست . این کد بندی دارای پیچیدگی بالایی است اما طوری ات که مانع کار نمی شود. این برنامه از getblocktemplate است که از پروتکل استخراج غیر منمرکز یعنی بدون پروکسی پشتیبانی می کند که می تواند قبل از تکمیل کار ، کارا را پیش از موعد انجام دهد.

BFGMiner می تواند یک عملیات شکست خورده را دوباره راه اندازی مجدد کند اما اگر دستگاه نتواند پاسخ دهد باعث خرابی ان نمی شود. همچنین امار و ارقام و داده ها “اطلاعاتی مانند درخواست های تائید شده ، درخواست های رد شده، کارایی دستگاه ، و ابزارها” را به صورت خلاصه شده و فشرده نشان می دهد. BFGMiner درایورهای دستگاه بیت کوین را شامل می شود. از جمله Drillbit Thumb and Eight, Twinfury USB stick miner, Ztex’s FPGA و همچنین درایورهای مخفی دستگاه را.

04 بهترین راه برای استفاده از پلت فرم: BitMinter

معرفی استخراج بیت کوین BitMinterچیزی که باعث میشود BitMinter از باقی رقبای خود بالاتر باشد این است که خودش دارای استخر برای استخراج شما است. استخر BitMinter یکی از قدیمی ترین استخرهای بیت کوین است.

این گزینه یکی از بهترین هاست اگر شما واقعا به دنبال استخراج بیت کوین هستید. سازگاری با ویندوز، مک و لینوکس است که با استفاده از جاوا قابلیت این را دارد که لازم نباشد شما ان را نصب کنید! با یک کلیک احرا می شود. این برنامه از یک رابط گرافیکی باعث میشود تا شما درک بهتری از ان و فعالیت های ان داشته باشید. برای شروع کافیست به سایت BitMinter مراجعه کنید و به اسانی در ان ثبت نام کرده و سخت افزار خود را طبق دستور العمل های ارائه شده پیکربندی کنید و شروع به کار کنید این کار در شیفت ها ثبت می شود و 99 درصد از درامد استخراج شما را به خودتان می دهد.

بعضی از ASICs ها جهت استخراج توسط BitMinter پشتیبانی میشوند. شامل انهایی که پروانه آزمایشگاهی (به جز Monarch)، Block Erupter USB (و دیگر سخت افزار سازگار با Icarus)، Chili، Red / Blue Fury و Antminer U1 / U2.

05 بهترین برای استخراح با سرور: Miner-Server

معرفی استخراج بیت کوین Miner-Serverاگر تصمیم دارید استخراج بیت کوین را شروع کنید اما منابع مورد زیاد مانند سخت افزارهای قدرتمند ندارید می توانید از استخراج بیت کوین بر روی سرور را امتحان کنید . چندین سرویس دهنده مشابه هستند اما قطعا Miner-Server یکی از بهترین انهاست.

زمانی که شما با Miner-Server شروع می کنید شما را وارد یک استخر می کند که افراد دیگری هم در انجا حضور دارند بنابراین پرداخت ها بین تمام افراد حاضر به نسبت تقسیم می شود . این استخر دارای بسته هایی است از قیمت پایه 0.14 دلار که بر اساس بسته ای که انتخاب می کنید می توانید قدرت هس را از 250GH/s به 600,000GH/s دریافت کنید . تمام بسته ها دارای اعتبار یکساله هستند که با وارد شدن به حساب خود می توانید درامد خود و همچنین اطلاعات کاربری خود را مشاهده کنید.

اگر شما Miner-Server را به دوستان خود معرفی کنید و انها از این سرویس استفاده کنند به شما مزایایی تعلق خواهد گرفت. این سرویس هزینه های نگهداری اضافی را از شما دریافت نمی کند بنابراین کاربران سهم سود خود را کامل دریافت می کنند.

06 بهترین از نظر ابزارهای گوناگون: EasyMiner

معرفی استخراج بیت کوین EasyMiner

ابزارهای استخراج بیت کوین دارای خط های فرمانی هستند که عملیات های مختلف را از طریق ان می توان اعمال کرد، این کار حتی برای افراد کامپیوتری هم ممکن است کمی مشکل باشد . اما جایی وجود دارد با نام EasyMiner که همه جیز در آن اسان می شود.

EasyMiner یک نرم افزار استخراج بیت کوین می باشد که با گرافیک اوپن سورس به شما اجازه می دهد تا بیت کوین ، اتریوم و دیگر ارزها را استخراج کنیدو همچنین می توانید سخت افزار ASIC و cudaminer, ccminer, cgminer راه به ان متصل کنید زیرا ان از انها پشتیبانی می کند. EasyMiner همراه با یک حالت اختصاصی می باشد برای استخراج LTC در استخر مخصوص خودش،  که برای خود اختصاص داده است.

همچنین یک حالت انفرادی در ان وجود دارد که کاربر می تواند یک استخر را انتخاب کند و همچنین یک الگوریتم هش سفارشس بسازد برای ارزی که می خواهد دریافت کند EasyMiner از پروتکل Network Hardware ID Layer استفاده می کند تا یک لایه ی امنیتی اضافه داشته باشد برای استراژدی استخر و کیف پول ها.

لازم به ذکر است که EasyMiner تنها در ویندوز کار می کند.

07 بهترین برای مدیریت مرکزی معدن: Awesome Miner

معرفی استخراج کننده ارز Awesome-Miner

این نرم افزار به خوبی کار می کند اگر شما فقط می خواهید در یک معدن کار کنید. اما اگر می خواهید سکوهای معدن را مدیریت کنید و همچنین انواع مختلف ASICs, FPGAs مدیریت کنید شما نیاز به چیزی با قدرت بیشتر دارید.

این برنامه دارای ویژگی های قدرتمند برای مدیریت متمرکز استخراج شما می باشد علاوه بر ان از 25 موتور استخراج کننده پشتیبانی می کند مانند cgminer, bfgminer, xmrig, srbminer و sgminer همچنین با تمام الگوریتم های محبوب استخراج مانند SHA-256, Scrypt, X11, Ethereum و Zcash سازگار است.

شما می توانید برای چندین استخراج کننده در یک عملیات واحد اضافه کنید، سوئیچ کنید و مدیریت کامل کنید. داشبورد در اختیار شما قرار داده می شود اجازه می دهد وضعیت و درجه حرارت تمام دستگاهای ASIC و FPGA را در یک مکان نظارت کنید. همچنین یک موتور با اسکریپت c# برای شما ساخته شده است که می تواند در اقدامات سفارشی استفاده شود.

شما می توانید از این برنامه برای تنظیم دسترسی مجاز و تنظیم پنل های پیش فرض برای تمام ASICs های Bitmain Antminer در یک عملیات واحد استفاده نمایید. Awesome Miner در درجه اول در ویندوز کار می کند. علاوه بر ان یک صفحه وب هم برای شما قرار می دهد که می توانید در هر رایانه، تبلت و یا گوشی هوشمند قابل دسترسی است.

منبع: thebalance

 

author-avatar

درباره پاریس پی

مدت ها در آرزوی ایجاد محیطی امن و صمیمی برای دوستاران و علاقمندان به تجارت الکترونیک بوده ایم . خوشحالیم که امروز این آرزو پاریس پی می باشد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

2 نظر در “7 ابزار برتر استخراج بیت کوین

  1. amir گفت:

    سلام دوستان یه نرم افزار بهتون معرفی میکنم که با داشتن ۱۰یا۱۵ زیرمجموعه فعال ماهیانه ۱۰۰۰۰دلار درامد کسب کنید اسم این نر افزار [حذف نام برنامه] هست که من خودم از این برنامه استفاده میکنم خیلی خیلی خوب است.این نرم افزار نرم افزار استخراج بیت کوین هست واقعی واقعی
    برای دانلود نرم افزار به لین زیر مراجعه کنید اگر همینجوری سایت بالا نیاورد فیلتر شکن کامپیوتر رو روشن کنید بعد به لینک زیر مراجعه کنید
    بعد از اینکه وارد سایت شدید یه دکمه ابی رنگ است که بغلش ایکن ویندوز ۱۰است روی اون کلیک کنید و نرم افزار رو دانلود کنید
    [لینک تبلیغات حذف شد]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ×  1  =  10